HLAVNÁ STRÁNKA > ČLÁNOK
Adres�r Obaliara
OBALIARSK� INFORMA�N� SYST�M
OBALY
 
 : DODďż˝VATELIA Pridaj
 : PRODUKTY
 : DOPYTY Pridaj
 : PONUKY
 : PRACOVNďż˝ MIESTA
 : NOVINKY
 : PORADďż˝A
 : Fďż˝RUM
 : O projekte
 : Napďż˝te nďż˝m
 : Inzercia
  PRIHLďż˝SENIE
  Iďż˝O  
  Heslo  
  SK CZ  
Zabudnutďż˝ heslo ?
 


 Zo��vaďż˝ky.sk

 Zo��vaďż˝ky a kartonďż˝ne
 spony. E-SHOP

 www.zosivacky.sk

 Josef Kihlberg
 Vďż˝robca kartonďż˝nych
 zo��vaďż˝ek.

 www.josef-kihlberg.sk

 MEZGER GmbH
 Nďż˝meckďż˝ ďż˝pecialista
 na ďż˝itie kartďż˝nov.

 www.mezger.sk

 
  Edituj ďż˝lďż˝nok  
 
  Koncern RAJA rozvíjí své aktivity ve Skandinávii  
     
  Autor: Ing. Radoslava Střípková  
  Datum: 17.4.2011  
     
     
  Říčany u Prahy, březen 2011 Francouzský koncern RAJA, s vedoucí pozicí na evropském trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu s obalovým řešením pokračuje ve své růstové tendenci dvěma akvizicemi. Koncern převzal norskou tržní jedničku v oblasti obchodu s obaly POSTEMBALLASJE, a také polského obchodníka s obalovými materiály CROSSTRADE. Celkový obrat koncernu RAJA tak stoupá na 350 miliónů eur. Od 1. března 2011 působí obchodní skupina také na pobočce v Kodani v Dánsku. Sídlo firmy Rajapack Česká republika se nachází v Říčanech u Prahy.

Obě tato převzetí a nová pobočka posilují koncern RAJA v pozici evropské jedničky na trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu pro obalová řešení: ?Akvizicí POSTEMBALLASJE v Norsku, CROSSTRADE v Polsku a díky našemu působení na dánském trhu rozvíjíme naši obchodní aktivity ve Skandinávii a střední Evropě,? osvětluje záměr akvizice Danièle Kapel-Marcovici, jednatelka koncernu RAJA. ?Také v těchto zemích budeme prosazovat, stejně jako v našich ostatních 14 společnostech, tutéž strategii: chceme upevnit svou vedoucí pozici jako B2B zásilkový obchod s obalovými materiály.?

Koupě POSTEMBALLASJE a CROSSTRADE posílí obchod v Evropě

Rodinná firma POSTEMBALLASJE, založená v roce 1984, má dnes v Norsku vedoucí pozici v multikanálovém zásilkovém obchodu s obalovými řešením. Svou nabídku, s více než 2.000 produkty, distribuje firma se sídlem v Oslu přes produktový katalog a specializovaný e-shop. Díky svým 20 zaměstnancům a obratu osm miliónů eur v roce 2010 patří POSTEMBALLASJE k vedoucím obchodníkům s obaly na norském trhu. Převzetí umožňuje koncernu RAJA vybudovat si postavení na skandinávském trhu. Přitom si koncern udržuje svou obvyklou vysokou kvalitu produktů a obsáhlou nabídku služeb.

Akvizicí firmy CROSSTRADE nastartoval koncern RAJA své působení v Polsku. Obchodník s obaly CROSSTRADE, důležitý činitel na silně rostoucím polském trhu, soustředící se na tuzemský prodej, razí strategii multikanálového prodeje. Firma prodává na 900 produktů přes katalog a internet. V současné době dodává své produkty CROSSTRADE cca. 5.000 zákazníkům. Převzetím CROSSTRADE dále posiluje koncern RAJA své působení ve střední Evropě. Již v roce 2007 otevřel francouzský obchodník s obaly pobočku v České republice.

Nová pobočka v Dánsku zlepšuje zákaznický servis

Od 1. března započal koncern RAJA svou činnost v dánském hlavním městě Kodani, a to vlastní kanceláří a prodejním týmem. Dánským zákazníkům je zboží dodáváno z belgického skladu ve městě Tongeren. Rajapack Dánsko nabízí svých téměř 4.000 produktů přes katalog s 68 stránkami a nabídka je komunikována také na vlastním e-shopu. Novou pobočkou tak koncern RAJA rozhodujícím způsobem rozvíjí svou prodejní síť ve Skandinávii. Současně tak zlepšuje svůj zákaznický servis pomocí bližšího kontaktu se zákazníkem a rychlejší reakční dobou.

O koncernu RAJA

V roce 1954 založený koncern RAJA má dnes vedoucí pozici na evropském trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu s obalovými řešeními. V roce 2010 dosáhla společnost ročního obratu kolem 350 miliónů eur. Koncern RAJA, disponující 17 pobočkami ve 14 zemích, zaměstnává téměř 1.300 zaměstnanců. V aktuální nabídce se nalézá více než 9.000 produktů.


Kontaktní osoba

Ing. Radoslava Střípková

Tel.: +49 7231 4729 216

Fax: +49 7231 4729 3216

E-Mail: rstripkova@rajapack.cz

Online informace o společnosti Rajapack a obalových novinkách naleznete na:

http://obaloviny.rajapack.cz/
  PRIDANIE KOMENTďż˝RA
MENO A PRIEZVISKO Povinnďż˝ Text Povinnďż˝
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulok koment�ra

   Zaďż˝krtnite pre nďż˝hďż˝ad alebo nechajte prďż˝zdne pre zverejnenie.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002-2012 Pou��vanďż˝m tďż˝chto strďż˝nok akceptujete podmienky  TU Aktualizďż˝cia: 21.04.2018 MAPA PORTďż˝LU