HOME > DISKUZE
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
 
  DISKUZE k článku Zkušenosti s organizací SYBA.  
     
  UPOZORNĚNÍ: Názory a texty zde uvedené nejsou redigovány, ani cenzurovány. Urážky, pomluvy a vulgarismy jsou mazány bez upozornění. Provozovatel neručí za obsah příspěvků. Obsah příspěvků nevyjadřuje názor provozovatele serveru. Jména autorů příspěvků a kontaktní informace nemusí odpovídat skutečnosti.  
     
 
"RE: pro paní Šedivcovou" - Jaroslav Sušeň ( 2006-07-21 14:09:24 )
Paní Šedivcová, databází zdarma je po celém netu přehršel, stačí hledat. Od té Sybácké se nijak výrazně neliší - jen jsou zdarma. A co se týká denní aktualizace o tom dost pochybuji. Celá řada údajů je nepoužitelná, i když je fakt, že jsem tam už rok nebyl a situace se mohla změnit. Nic proti nim jinak nemám, vzala jste to myslím zbytečně příliš osobně, byl to jen můj názor a nebyl nijak urážlivý.

"Re: pan Stryka" - Kuda Pavel ( 2002-12-11 08:34:50 )
Jestli dobre pocitam, tak na www.syba.cz je v adresari 97 clenu, coz pri stavajicim prispevku cini celkem 2 483 200 Kc rocne + min 150 000 za pristup do sborniku rocne. Casopis Svet balení si troufam odhadnout se uzivi sam z inzerce. Kdyz pripustim 500000 na sluzebky, 500000 na vyplatu, 500000 na provoz organizace, 20000 na provoz sborniku rocne. Takze nam zbylo jeste 1 610 000 takze je jasne, ze pan Volek je v prve rade dobry podnikatel. Pane Stryka, nesmite zapominat, ze SYBA je monopol (nejspis nikdy nebudou dve obalarske asociace v jednom state) a zvoleny pristup se mi zda bezchybny. Uvedu maly priklad pro ilustraci pristupu managementu neclenske firmy k vysi clenskeho prispevku. Navrhoval jsem ve firme, pro kterou brigadne pracuji, aby vstoupila za 25.600 do SYBY s tim, ze mi bylo receno: "Dobre, az nam ty penize poslou klidne vstoupime." :-)))

"Re pro paní Šedivcovou" - Václav Stryka ( 2002-12-09 21:39:17 )
Dobrý den, rád bych se tu také zapojil trošku do diskuze. Myslím že obalová asociace SYBA není špatná. Určitě stojí za zmínku její příspěvek při konání veletrhu Embax a podobně. SABY pořádá semináře a konference (ani na jdenom jsem však nebyl :-) ale jsem v neustálém kontaktu s lidmi kteří podobné semináře navštěvují a z 99% je všichni chválí. Co se týká poplatku 25.600,- tak ten považuji za více než přehnaný a to z důvodů velikosti nákladů a nerentability hlavně pro malé firmy pro které je takovýto náklad zbytečně vysoký. Osobně uznávám řešení menší poplatek ale od více členů. Mimochodem bych rád o diskutujících v tomto fóru slyšel názor na server www.obaly.cz :-) a také od Vás paní Šedivcová :-)

"Syba-sborník" - Olga Šedivcová ( 2002-12-05 15:52:50 )
pane Sušeň, prozraďte mi prosím alespoň jednu, jakoukoliv databázi, která by byla zcela zdarma, denně aktualizovaná a bezchybná! Myslím si, že by bylo fér, pokud naleznete ve sborníku Syby nějaký nedostatek, Sybu na to upozornit a jsem přesvědčena, že ho okamžitě odstraní. A to pomůže i nám, všem obalářům, kteří se sborníkem pracují.

"Syba" - Olga Šedivcová ( 2002-12-05 15:43:44 )
Dobrý den, pane Kuda! Roční příspěvek asociaci Syba je 25.600,- Kč. Nemyslím si, že je to přehnané. Částka, kterou mi Syba ušetřila tím, že mi dodávala informace, které bych pracně sháněla někde na Internetu nebo bůhvíkde jinde, je rozhodně vyšší, než roční poplatek asociaci. A to mluvím jen o potřebných informacích, nikoli o dalších službách, jako je např. propagace naší firmy, inzerce,aj..

"svět balení" - Jaroslav Sušeň ( 2002-12-04 11:07:45 )
Jo zapomněl jsem na časopis Svět balení, který SYBA vydává. Je tam vždy spousta zajímavých věcí, nic lepšího v tomto oboru u nás není. Jen mi občas připadá, že dost straní Eko komu.

"SYBA" - Jaroslav Sušeň ( 2002-11-29 11:58:59 )
no moc o nich nevím a neslyším. Zkušenosti mám pouze s jejich "sborníkem" na internetu. Na to, že je tam placený přístup jsou některé informace neúplné a staré. Uvítal bych i větší aktivitu v osvětové činnosti ve věci obalového zákona. No ale fakt je, že kdykoliv jsem tam zavolal a něco potřeboval vždy mi vyšli vstříc i když nejsme členy.

"Dotaz" - Pavel Kuda ( 2002-11-28 17:17:34 )
Dobrý den paní Šedivcová. Mohla by jste sdělit jaké jsou členské příspěvky a upřesníme Evillmanovu poznámku o zdrojích příjmů SYBY ? Děkuji.

"Syba" - Olga Šedivcová ( 2002-11-19 09:16:01 )
Nevím, kdo je Spiteful Evilman, ale upřímně ho lituji, že nemá dostatek odvahy pro to, aby se pod svůj příspěvek podepsal. Obalová asociace SYBA včetně pana Ing.Volka vždy pružně reagovala na veškeré dotazy a žádosti o pomoc, např. s plněním zákona o obalech, dodávají kontakty na potencionální zákazníky, doporučují a informují. A to nejen členy Syby!!! Doporučila jsem několika našim klientům, kteří řešili nějaký problém (v oboru), aby se obrátili na Sybu. A Syba jim pokaždé, nezištně, pomohla! Několikrát jsem se zúčastnila jejich semináře k výkladu zákona o obalech a k jeho plnění, a vzhledem k tomu, že jsem absolvovala i semináře jiných organizací, můžu Vás ujistit, že semináře SYBY mi připadají nejprofesionálnější a nejsrozumitelnější! A Vy, zlomyslný a zlý mužíku, Vy se styďte a zamyslete se nad sebou!!!

"" - Kuda Pavel ( 2002-11-09 16:55:30 )
Chtel bych se zeptat, co nebo kdo je IMADOS a jak by měla podle Vás fungovat ideální obalářská organizace, tak aby všichni byli spokojeni ?

Záznamy 1 až 10 z 12  Další stránka


  PŘIDÁNÍ PŘÍSPĚVKU
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku
Kontrolní kód - vepište slovo "heslo" bez úvozovek.Povinné


 
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 24.04.2018 MAPA SERVERU