HOME > DISKUZE
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
 
  DISKUZE k článku Obalový zákon.  
     
  UPOZORNĚNÍ: Názory a texty zde uvedené nejsou redigovány, ani cenzurovány. Urážky, pomluvy a vulgarismy jsou mazány bez upozornění. Provozovatel neručí za obsah příspěvků. Obsah příspěvků nevyjadřuje názor provozovatele serveru. Jména autorů příspěvků a kontaktní informace nemusí odpovídat skutečnosti.  
     
 
"Pozitiva ekokomu :-)" - Pavel Kuda ( 2002-12-10 20:46:10 )
Myslim, ze Ekokom je soucasti systemu, ktery do kazdodeni praxe dokazal zasahnout tak razantne, ze dnes nikdo nepochybuje, ze neco jako recyklace obalu je nutnost a neni to jen prazdny pojem. Samozrejme mit system je hezke, mit system efektivni je jeste hezci. Prevazujici pozitiva dle meho nazoru jsou: fungujici system, moznost statu ziskat finance na recyklaci, zvyseni povedomi o problematice obalu. Ekokom je jako bydleni pro socialni pripady - ma sve vady, ale bydlet se v nem da. Negativa Ekokomu kazdy zna: mnoho klicek jak se vyhnout prispevkum, divná smlouva (hlavne paragrafy o kontrole), etc. Nezapominejte, ze Ekokom nebyl navrzen malymi obalarskymi subjekty, ale firmami jenz na trh uvadi nejvetsi cast obalu a tem vyhovuje! Divali jste se do diskuze Vtipy ? Mam pocit, ze obalari a obalarky se umi bavit jen praci :-)

"EkoKom" - Olga Šedivcová ( 2002-12-05 15:31:25 )
Nojo, pánové, musíte vědět, jak na ně :-)). No a co říkáte Ekokomácké struktuře odměn? Evilmane, Evilmane!!! Vás bych teda chtěla mít doma!!! Zkuste někdy taky něco pochválit! Tak aspoň uznejte, že má Eko-Kom moc pěkný logo! :-) Pane Sušeň, buďme rádi za obalový zákon, jaký je! Být na Slovensku povinnou osobou taky není žádný med! Pane Kuda, mohl byste mi prosím o těch převažujících pozitivních dopadech nad negativními něco málo povyprávět? Konkrétně, prosííím...

"No nevím" - Jaroslav Sušeň ( 2002-11-29 11:48:00 )
pozitivní dopady na životní prostředí Eko kom oproti původnímu stavu snad nějaké má, ale ty arogantní jednostranné smlouvy s likvidačními pokutami, to je něco otřesného - holt monopol. Když po nich chci nějakou informaci tak nikdy žádnou nedostanu - buď se vůbec neozvou (vlastně jo, to když potřebují zaplatit), anebo mlží a mlží a nic kloudného se stejně nedozvím. A obalový zákon - chaos, různá ministerstva si jej vykládají různě a Eko kom také po svém.

"" - Kuda Pavel ( 2002-11-09 17:01:12 )
Myslím, že pozitivní dopady převažují nad negativními a zas tak černě bych fungování Ekokomu neviděl. Časem se vše jistě vyvine dobrým směrem.

"Hrůza" - Spiteful Evilman ( 2002-11-04 10:11:51 )
Lobby Petkařů si prosadila blbý EKOKOM - státem organizované mafiánské gaunerství bez pozitivního dopadu na recyklaci. It makes me wanna puke!

"" - Kuda Pavel ( 2002-11-04 09:19:11 )
Neváhejte vepsat do diskuze své dotazy a postřehy !

Záznamy 1 až 6 z 6


  PŘIDÁNÍ PŘÍSPĚVKU
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku
Kontrolní kód - vepište slovo "heslo" bez úvozovek.Povinné


 
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 24.04.2018 MAPA SERVERU