HOME > DISKUZE
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
 
  DISKUZE k článku Ideální obalářský veletrh  
     
  UPOZORNĚNÍ: Názory a texty zde uvedené nejsou redigovány, ani cenzurovány. Urážky, pomluvy a vulgarismy jsou mazány bez upozornění. Provozovatel neručí za obsah příspěvků. Obsah příspěvků nevyjadřuje názor provozovatele serveru. Jména autorů příspěvků a kontaktní informace nemusí odpovídat skutečnosti.  
     
 
"EMBALLAGE 2002" - Kuda Pavel ( 2002-11-24 12:33:50 )
Vcera jsem se vratil z EMBALLAGE 2002 a musim rict, ze Interpack u me stále vede. Více popíšu v připravovaných článcích :-)

"" - Kuda Pavel ( 2002-10-18 10:20:05 )
Pavel Kuda ( kuda@obalar.cz ) Souhlasím Interpack je opravdu pastvou pro obalářské oko :-) Samozřejmě je to dáno tím, že to je evropský veletrh. Salimu a Embax/PacPro jako příležitost pro obaláře bych nezavrhoval. Rád bych slyšel názor managerů z BVV. Co tak Salima+PacPro a další rok EMBAX+PacPro ? Proč schovávat obaláře do Salimy, když může probíhat docela dobře probíhat přidružená výstava PacPro jako v případě Embaxu ? Myslíte, že by to mělo úspěch ? (Ikdyž poslední ročník PacPro byl dle mého mínění opravdu chudý.)

"" - Spiteful Evilman ( 2002-10-18 07:49:11 )
Který je nejlepší veletrh - to těžko říct, záleží kam se chci presentovat, či co mě zajímá. Interpack je například skvělý, ale projít ho celý znamená prochodit boty. Vím který veletrh ale není skvělý a je řekl bych až zbytečný pro tento region: EMBAX - PRINT (salima)a BUDATRANSPACK. V Česku pro ambiciozní veletrh není místo a mnoho dříve tradičních vystavovatelů toto pochopilo a proto klesá úroveň.

Záznamy 1 až 3 z 3


  PŘIDÁNÍ PŘÍSPĚVKU
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku
Kontrolní kód - vepište slovo "heslo" bez úvozovek.Povinné


 
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 24.04.2018 MAPA SERVERU