HOME > DISKUZE
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
 
  DISKUZE k článku Připomínky, kritika, náměty k serveru  
     
  UPOZORNĚNÍ: Názory a texty zde uvedené nejsou redigovány, ani cenzurovány. Urážky, pomluvy a vulgarismy jsou mazány bez upozornění. Provozovatel neručí za obsah příspěvků. Obsah příspěvků nevyjadřuje názor provozovatele serveru. Jména autorů příspěvků a kontaktní informace nemusí odpovídat skutečnosti.  
     
 
"nejsou nervy" - Pytlák ( 2006-08-23 12:26:07 )
Chtěl bych jen dodat připomínku k nevhodně řešemu postupu při zadávání poptávky. Pokud si dám práci poptávku v dobré víře zo nejdetailněji vyplnit a při odeslání mi to napíše chaba v mejlové adrese - klikněte na opravu a ono se vše vypnění ztratí a múžete jet znovu tak pak fakt nemám nervy. S pozrdavem Pytlák.

"Re: Obaly.cz" - Pavel Kuda ( 2006-01-23 11:37:13 )
Pane Stryka, pomluvy a vulgarismy jsou mazány bez upozornění. To ze nemazu nesmyslne prispevky muzu demonstrovat na tom Vasem poslednim ... Kdyz priste neco napisete, tak k tomu prilozte priklad, aby bylo jasne o co Vam jde.

"takže ano :-)" - Obaly.cz ( 2005-09-12 10:47:15 )
takže jsem se nemýlil a opravdu zde příspěvky promazáváte podle potřeby, nicméně to znamená že k tomu máte důvod...že byste měl strach ?

"" - michal stasko ( 2004-11-13 12:57:51 )
rad by som zasal vyrabat plastove vyrobky ako napr.flase kelimky a podobne co by som na to potreboval a kolko by to asi tak stalo technika moze byt aj pouzita dakujem s pozdravom

"Re: nic moc" - Pavel Kuda ( 2004-09-04 18:33:10 )
Dobrý den. Je mi líto, že novější systém Vám vyhovuje méně než starší. Staré kategorie avšak nebyly nikdy zrušeny. Pokud se podíváte do kategorie INTERNETOVÉ POMŮCKY naleznete původní katalog pod heslem STARÉ KATEGORIE. V novém katalogu než najdete požadovanou kategorii musíte udělat max. 4 kliknutí. Bohužel je to minimum pro zachování produktové struktury. Pokud máte ještě další připomínky budu rád, když je opět napíšete do diskuzního fóra.

"nic moc" - Jaroslav Sušeň ( 2004-08-17 17:17:35 )
Vážený pane Kuda, Vᚠserver byl ve svých počátcích velmi obsažný, přehledný a velmi dobře se v něm vyhledávalo. Nyní po jisté odmlce když jsem Vᚠserver opět navštívil zjistil jsem, že se poněkud změnil a musím konstatovat, ža výrazně k horšímu. Bohužel nyní je nepřehledný a je dost velký problém zde nalézt hledanou informaci. Problém hlavně časový nebo kloudná informace je skryta za "milionem" prokliků na zbytečně podrobně členěné odkazy. S pozdravem J.Sušeň, PRESS KF Lutín obaly@email.cz

"TOPLIST" - Kuda Pavel ( 2004-05-21 08:38:49 )
Pro zajímavost Toplist měří více než 72000 webů viz. http://www.toplist.cz/global.html Dneska jsem byl upozorněn, že Emerite zas tak renomovaný není .... :-)

"Statistika toplist" - Pavel Kuda ( 2004-05-16 18:11:13 )
Pokud by jste měl trochu představu o systému jak je naprogramován rozšířený kód TopList zjistíte, že to co jste napsal není pravdivé. Pro laickou představu o co jde, doporučuji http://www.toplist.cz/metodika.html TopList je stejně objektivní jako renomované audity typu emerite.cz, ikdyž nepodává tak rozsáhlý pohled na návštěvnost. Toto je jediný důvod proč neměřím statistiky tam, kde si je necháváte měřit nyní a ani v budoucnosti nebudu. Apropos kouknul jsem se na html kód Vašich stránek a žádný skript auditu jsem nenašel.

Úspěšnost reklamy na Adresáři Obaláře je v poměru zobrazení/kliky je velice solidní o čemž se můžu přesvědčovat i z reakcí inzerentů. Úspěšnost serveru hodnotím z návštěvnosti a oblíbenosti a ne z objemu prodané reklamy. Mě živí práce v obalařině, ne příjmy z serverové reklamy.

"Reakce :-)" - Stryka Václav ( 2004-04-27 19:38:45 )
Dobrý den, jsem rád že se vám stránky graficky líbí. Co se týká návštěvnosti tak TOPLIST je značne neobjektivní a proto nemá smysl být v těchto statistikách. Jak obejít návštěvnost vám jako člověku z "branže" asi nemusím vysvětlovat. O sestupné tendenci nevím ale vaši poznámku beru jako lehký útok. Návštěvnost serveru www.obaly.cz je cca 200-230 UIP s vzestupnou tendencí a sám moc dobře víte kde se dá najít objektivní statistika, sám jsem vás informoval pokud si dobře vzpomínám (asi proto tam nejste :-), spíš byste měl zvážit vy kde si necháváte statistiky změřit a hlavně jak to je s úspěšností reklamy na vašich stránkách, ale myslím že o tom mluví obsazenost a prodejnost Vašich stránek. (neberte to nijak zle) To jak jste zmínil že si statistiky dělám sám...máte asi namysli reklamní systém, kde si každý klient zpětnou vazbou sám v jakýkoliv moment zjistí jak jeho reklama je úspěšná či nikoliv, ale o tom svědčí obrovský nárůst firem které chtějí mít reklamu na serveru www.obaly.cz a nárůst je každý rok větší a větší ;-)

"Návštěvnost vyšší než na seznam.cz" - Kuda Pavel ( 2004-04-20 12:16:19 )
Současný systém cílené propagace, který si můžu z inzertních příjmů dovolit přivede na server cca 180 lidí denně, kteří si zobrazí cca 750 firemních profilů, to je více než všechny obalářské kategorie na seznam.cz dohromady. Až bude server funkčně dokončen, investice do reklamy se zvýší a návštěvnost pochopitelně taky.

Záznamy 1 až 10 z 25  Další stránka


  PŘIDÁNÍ PŘÍSPĚVKU
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku
Kontrolní kód - vepište slovo "heslo" bez úvozovek.Povinné


 
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 24.04.2018 MAPA SERVERU