HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  APLIKACE VISAČEK, BALENÍ NA PODLOŽKU  
     
  Autor: Ing. Hebron  
  Datum: 11.9.2006  
     
     
 

APLIKACE VISAČEK, BALENÍ NA PODLOŽKU

 

Společnost AVERY DENNISON, USA. vyvinula systém aplikace visaček na různé druhy zboží pomocí tzv. splintů (plastové úchytky) a splintovacích pistolí (aplikační nástroje) již koncem 60. let minulého století. Od té doby systémy aplikace visaček neustále dále vyvíjí a zdokonaluje podle potřeb svých zákazníků z řad výrobců i obchodů. Firma HOFA s.r.o. ( firemní profil ) je dodavatelem těchto systémů na tuzemský trh.

Splinty pro připevnění visaček

 

V posledních letech se fa AVERY DENNISON zaměřuje stále více nejen na oblast označování zboží visačkami, nýbrž také na oblast balení výrobků a využívání plastových splintů ke spojování a upevňování různých výrobků v technologii výroby. Kromě běžně známých splintovacích pistolí je jedinečným výrobkem SYSTEM 1000, umožňující kontinuální aplikaci 1000 ks splintů spojených a stočených v roli. Pro aplikaci splintů do velmi pevných materiálů jsou určeny speciální pistole, jehly a splinty SUPER HEAVY DUTY se zvýšenou pevností.  Systém BUTTONEER je ideální pro spojování, vymezování či uzavírání v různých technologických procesech, včetně automobilového průmyslu (gumové těsnění na dveřích a karoserii) a výroby čalouněného nábytku.

Aplikační kleště na splinty

Potřeba maloobchodního balení menších výrobků na kartonové podložce určených pro prodej v supermarketech přiměla fu AVERY DENNISON k vyvinutí systému ESFS (ELASTIC STAPLE FASTENING SYSTEM). Je to velmi pružný systém umožňující upevnění různých tvrdých i měkkých výrobků na kartonovou podložku plastovými elastickými sponkami (různé délky dle konkrétního výrobku), aplikovanými pomocí pneumatického sponkovacího stroje VNS (VARIABLE NEEDLE SYSTEM). Tento způsob balení klade důraz na vᚠvýrobek, ne na to, v čem je zabalen. Umožňuje aby zákazník viděl, cítil a mohl se přímo dotknout kvality vašich výrobků, přičemž nízké náklady na balení ještě zvýší jejich konkurenceschopnost. Je to ideální alternativa k balení do blister-packu, může nahradit také kovové sponky, twist-ties, lepidlo, kabelové pásky apod.

 

 

VNS zařízení pro fixaci k podložce

                                     

Kromě balení na podložku extistuje mnoho možností využití sponkovacího stroje v technologickém procesu výroby a může být velmi snadno zabudován do automatizované výrobní linky. V případě vašeho zájmu o systém ESFS vám rádi zašleme podrobnější informace,  provedeme referenční vzorky s vašimi výrobky, případně předvedeme jeho funkci přímo ve vašem závodě.

                                                                         

Nářadí fixované metodou ESFS

 
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 23.04.2018 MAPA SERVERU