HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  Vystavujte na EMBALLAGE 2004 a ušetřete 100.000Kč !!!  
     
  Autor: Ing. Kuda Pavel  
  Datum: 18.6.2004  
     
     
 

Projekt AdresářObaláře v rámci své podpory českým obalářům zveřejňuje nabídku MPO a INCHEBA s.r.o. Získejte od státu 100 000Kč na výstavní plochu v rámci mezinárodního veletrhu Emballage!

Vážení vystavovatelé, dovolte, abychom Vás touto cestou informovali o konání české oficiální účasti na mezinárodním veletrhu obalové techniky EMBALLAGE 2004, Paris-Nord Villepinte, 22. ? 26. 11. 2004

Organizací oficiální účasti na tomto veletrhu byla na základě výsledků veřejné soutěže Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky pověřena naše výstavnická organizace INCHEBA PRAHA spol. s r.o.

Organizátorem akce je pařížské EXPOSIUM, veletrh probíhá bienálně každé dva roky. V roce 2002 vystavovalo celkem 2500 vystavovatelů a veletrh navštívilo 106 117 návštěvníků.
Nomenklatura zahrnuje 19 hlavních obrů s dalším speciálním zaměřením dle např. použití jednotlivých materiálů (podrobná nomenklatura viz příloha). Výstavní plocha je rozdělena do sektorů s označením a-p ve 4 halách. Celkem vč. zázemí je 7 hal (1, 2, 3, 4, 5a, 5b a 6).

Pro velký zájem českých vystavovatelů se MPO ČR rozhodlo v roce 2004 podpořit naše výrobce. Českým firmám, které se zúčastní veletrhu v rámci české oficiální účasti pod záštitou MPO ČR, bude po skončení akce poskytnut finanční příspěvek ve výši 100% (týká se firem s počtem zaměstnanců do 250), pro ostatní firmy příspěvek ve výši 50% nákladů na pronájem čisté výstavní plochy, maximálně však do výše 100.000 Kč na jednoho vystavovatele. (Pozn.: čistou výstavní plochou se rozumí prostor, kde se nacházejí exponáty, popř. jednací prostory, avšak nikoliv sklad, kuchyňka apod.) Nezbytnou podmínkou pro získání příspěvku od MPO je označení expozice logem ČR. Výrobu loga ČR dle podmínek MPO zabezpečí naše společnost.

Z prostředků MPO ČR je dále plně hrazena informační mediální kampaň, zahrnující inzerci v odborném a denním tisku, distribuce materiálů na výstavišti, tisk katalogu vystavovatelů v české oficiální účasti atd.

V případě, že máte zájem využít výhod plynoucích z české oficiální účasti, zašlete nám (INCHEBA Praha spol. s r.o.) neprodleně originál vyplněných a statutárním orgánem Vaší firmy potvrzených formulářů - Přihláška do oficiální účasti ČR a Čestné prohlášení (oba formuláře přikládáme).

Pokud je Vaše firma již přihlášena na veletrh EMBALLAGE 2004 přímo, pošlete prosím na naši adresu vyplněnou Přihlášku do oficiální účasti ČR, Čestné prohlášení, kopii Závazné přihlášky zaslané organizátorovi, kopii faktury za výstavní plochu a kopii výpisu z účtu jako dokladu o zaplacení plochy.

Vyplnění a zaslání výše uvedených formulářů a dokladů je podmínkou pro zařazení firmy do české oficiální účasti.

Obratem od nás obdržíte potvrzení účasti v české oficiální účasti. Zdůrazňujeme, že zařazení v oficiální účasti neznamená pouze zahrnutí do jediného bloku expozice českých firem. Při umístění organizátor veletrhu respektuje nomenklaturní začlenění.

Zároveň nabízíme možnost bezplatné prezentace novinek a zajímavostí, které budete vystavovat, formou tiskové informace, kterou budou obeslány redakce odborných časopisů, a dále bude k dispozici na stánku MPO na veletrhu. Pro tento účel žádáme o dodání stručné informace o Vaší společnosti a novinkách.
 

Přehled základních povinných poplatků* pro Vaši účast / prezentaci v rámci společné expozice České republiky:
1/ Registrační poplatek pro vystavovatele 598,00 ?
2/ Propagační balíček 221,26 ?
3/ Pojištění za stánek 107,64 ? celkem : 926,90 ?

4/ Cena za pronájem 1 m2 výstavní plochy 251,16 ? / m2

*K výše uvedeným cenám (položky 1-4) účtuje organizátor vystavovateli za nájemné, registrační poplatek, propagační balíček a pojištění stánku na úhradu bankovních poplatků 4%.

5/ Cena za realizaci expozice ?na klíč? 3 500 Kč / m2
V případě Vašeho zájmu Vám nabízíme zajištění Vaší expozice ?na klíč? dle Vašich požadavků.

Cena zahrnuje:
a) architektonické a výtvarné řešení
b) montហa demontáž
c) expozice z výstavního systému Octanorm, koberec, obvodové stěny
d) základní vybavení - 1 stůl, 4 židle, 1 uzamykatelná skříňka, informační pult s barovou židlí
e) zázemí kuchyňské a skladové s kompletním vybavením ? regál, skříňka na nádobí, dřez, lednice, vařič, varná konvice, nádobí, věšák na oděv, odpadkový koš (nádobí bude upřesněno dle požadavků vystavovatele); předpokládá se společné zázemí pro více firem
f) osvětlení expozice
g) nápis na límci stánku vč. loga
h) podíl nákladů montážní skupiny, dopravu výstavního zařízení a malých exponátů na akci tam i zpět.

Cena nezahrnuje: hlavní přívod elektrické energie, přívod vody vč. spotřeby, dopravu dalších větších či těžkých exponátů, další služby veletržní správy a ostatní nadstandardní služby.

Přehled dalších služeb k objednání např.:
6/ Internet 330,10 ?
7/ Přívod el. energie, přívod vody/odpad aj. ? ceník těchto a dalších služeb zašle organizátor veletrhu po zaslání závazné přihlášky. V rámci expozice ČR se předpokládají společné přívody elektrické energie a vody. Náklady budou rozpočítány na jednotlivé vystavovatele podílem. Budete-li mít zájem rádi Vám sdělíme orientační ceny ? ceny, které byly v roce 2002.

Pozn. :
K výše uvedeným cenám bude účtováno DPH dle platného zákona o DPH č. 235/2004 Sb. V případě jakýchkoli změn Vás budeme neprodleně informovat.

Věříme, že využijete této výhodné nabídky a těšíme se na spolupráci s Vámi. V případě Vašeho zájmu a dotazů nás laskavě prosím kontaktujte na našich telefonních číslech :
220 103 491, -304, nebo e-mailem : m.benesova@incheba.cz; p.bubenikova@incheba.cz.

S přátelským pozdravemPavla Bubeníková Ing. Marcela Benešová
Incheba Praha spol. s r.o. Incheba Praha spol. s r.o.

Přílohy ke stažení:


č. 3 - Nomenklatura


 
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 23.04.2018 MAPA SERVERU