HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  LocknPop a Ergopack  
     
  Autor: Ing. Kuda Pavel  
  Datum: 6.3.2004  
     
     
 

V dnešním článku představujeme dva zajímavé produkty charakteristické nejen inovativním přístupem k dlouholetým zažitým postupům, ale rovněž vysokou užitnou hodnotou. Zajímavostí je rovněž, že oba produkty mají svůj speciální dedikovaný internetový server !

Lock n´Pop

Lock n´Pop je fixační vodouředitelné lepidlo, umožňující zajištění zboží na paletě bez použití folie, VP, atd. a to při nižších nákladech a bez porušení obalu zboží. Na obrázku je vidět jednoduchý systém aplikace na produkt před paletizací. LocknPop je vhodný pro kartony i pytle. Systém lze instalovat do linky, nebo může být v provedení pro ruční aplikaci.

Trysková aplikace hmoty

Zásobník na hmotu s čerpadlem

Lock n´Pop produkt je podrobně popsán pro všechny zájemce na www.locknpop.cz Na stránkách naleznete především rozsáhlý textový popis systému a obrázky aplikátorů.

 

ErgoPack

Ergopack je moderní systém ručního zavádění vázací pásky kolem paletizovaných produktů minimalizující námahu obsluhy. Každý kdo aspoň jednou páskoval paletu, určitě ocení systém, který obvádí vázací pásku kolem palety, aniž by se obsluha musela ohýbat a obcházet paletu. Nyní je takový systém dostupný i v Čechách a na Slovensku.

Ergopack je podrobně popsán na  www.ergopack.cz Na stránkách naleznete přehledný obrázkový popis funkce a především volně stažitelné videa a možnost zakoupit produkt v elektronickém obchodě.

 

 
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 23.04.2018 MAPA SERVERU