HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  Kateřina Vašátová - Obchodní ředitelka Identcode s.r.o.  
     
  Autor: Ing. Kuda Pavel  
  Datum: 27.11.2003  
     
     
 

Představte našim čtenářům krátce Vaši společnost a její aktivity ?
Firma vznikla v roce 1992, ale její tradice začala již v roce 1990 na Slovensku. Od začátku se firma věnuje automatické identifikaci. Dodáváme snímače a tiskárny čárového kódu, přenosné terminály, terminálové sítě, hardwarové klíče na ochranu software a autentizaci obsluhy, vyvíjíme zakázkově software a hardware pro speciální aplikace. Poskytujeme služby systému EAN. Mezi naše zákazníky patří Národní knihovna, Městská knihovna Praha, Moravská Zemská knihovna, Knihovna Jiřího Mahena, Škoda automobilová a.s., Tyco Electronic atd.

Jak dlouho se již pohybujete v obalářské branži ?
V obalářské branži se pohybujeme od začátku vzniku firmy, tedy od roku 1992.

Jaký je Vᚠoborový cíl ?
Z našeho sortimentu dodáváme prostředky automatické identifikace do logistických a skladových systémů, tiskneme etikety dle přání zákazníka.

Co považujete za nejvýznamnější novinku, kterou uvedla Vaše společnost na trh ?
Nejvýznamnější novinkou je bezdrátový snímač čárového kódu CL3800 (Viz. http://www.identcode.cz/Select_scn.htm ). Vlastním vývojem byla z drátové verze nejprodávanějšího snímače IT3800 (CCD snímač, dosah 200 mm, záruka 5 let) udělána bezdrátová verze. Za upozornění stojí, že si zákazník může již v minulosti zakoupený snímač IT3800 nechat upravit. Nový snímač CL3800LR-B komunikuje v bezlicenčním pásmu na kmitočtu 433 Mhz s kmitočtovou modulací. Na jednu základní stanici je možno připojit několik snímačů. Komunikační protokol podporuje roaming, tato funkce umožňuje stavět rozsáhlé sítě. Základní stanice podporuje klávesnicové a sériové rozhraní. Dosah snímače v nezarušeném prostředí je typicky 50 m. Komunikace mezi základní stanicí a snímačem je obousměrná, tzn. základní stanice potvrzuje příjem dat pomocí akustického signálu. Snímač se napájí baterií NiMH s kapacitou 1500 mAh, což zabezpečuje pohodlný provoz minimálně podobu jedné směny. Výměna baterií je operace v trvání několika málo vteřin, takže snímač na dobu dobíjení baterií se nemusí odstavit, jak to často bývá u obdobných produktů. Kromě standardního dosahu se snímač nabízí s extra dlouhým dosahem a také v provedení infra, PDF a VHD.
 
Odhalila byste již dnes pro čtenáře nějakou chystanou novinku ?
Na trh bude uveden nový USB hardwarový klíč vlastního vývoje. Dosud byl dostupný pouze v paralelním provedení. Více informací na www.angelkey.com

Zajímal by mě Vᚠnázor na úskalí a přínosy vstupu do EU v kontextu Vašeho oboru ?
Co vše nás po vstupu do EU čeká ukáže až čas. Pro nᚠobor vidím jako hlavní přínos rozšíření trhu a usnadnění přepravy a proclívání při Importu i Exportu.

Jak vnímáte vliv nadnárodních koncernů na domácí trh ?
Na naší obchodní činnost mají nadnárodní koncerny kladný vliv. Mateřské firmy pochopili, že investice do informačních technologií a usnadnění provozu pomocí čárové kódu je dobrou a nepostradatelnou investicí.

Zhodnotila byste vývoj obalářských veletrhů v České a Slovenské republice za posledních 5 let ?
Veletrhy navštěvujeme většinou s cílem oslovit potenciální zákazníky. Při těchto návštěvách si všímáme, jak kvalita a úroveň veletrhů upadá. Většinou se setkáváme se ?sběrači materiálů?, kteří odrazují vystavovatele od prezentace na dalších veletrzích.

Jakou úlohu hraje internet a e-business ve Vaší společnosti?
Internet je dnes nedílnou součástí naší práce. Vyhovuje nejen pro rychlou dostupnost informací, ale skvělá je i rychlosti komunikace mezi námi jako dodavatelem a našimi zákazníky. Technický vývoj jde rychle kupředu, ale zatím jsme nezaznamenali zvýšený zájem o produkty nabízené přímo na internetu (internetové obchody).

Jste spokojena se serverem AdresářObaláře.cz a možnostmi propagace, které nabízí ?
Naše spokojenost v tomto ohledu není tak důležitá, jako spokojenost zákazníků. Na Vašem serveru najdou všechny potřebné informace o Obalářích a mohou si v klidu kanceláře prostudovat informace a případně vyžádat potřebné nabídky.

Děkuji za rozhovor a přeji Vám jménem serveru mnoho osobních úspěchů. Za server Adresář Obaláře.cz se ptal Pavel Kuda.
Na dotazy odpovídala Kateřina Nováčková, obchodní ředitelka

Mini-biografie:

Jméno: Kateřina Nováčková
Narozena: 1976
Rodinný stav: svobodná
Vzdělání: SŠ s maturitou
Zaměstnání: Obchodní ředitelka
Záliby: četba, ruční práce, móda, sledování novinek v technice
Email pro dotazy: kvasatova@identcode.cz


 

 
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 23.04.2018 MAPA SERVERU