HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  Dárek k 1. narozeninám serveru  
     
  Autor: Ing. Kuda Pavel  
  Datum: 6.10.2003  
     
     
 

 

Dne 1.9.2003 uplynulo přesně 365 dní od oficiálního spuštění serveru. Server nyní dosahuje stále větší návštěvnosti dle statistik www.TopList.cz . Podobné návštěvnosti se snaží některé servery dosáhnout i několik let. Co předcházelo úspěchu serveru ?

HISTORIE

Přestože 1 rok se nedá považovat za historii, pokrok serveru byl větší než je obvyklé. V době spuštění 1.9.2002 bylo k dispozici zájemcům o obaly balicí techniku pouze několik seznamů obalářů s různou informační hodnotou a samozřejmě firemní propagační weby. Do tohoto obalářského internetového temna vstoupil AdresářObaláře.cz s nejrozsáhlejší oborovou databází a základním portfoliem služeb. Následovala řada vylepšení mezi které patří zejména:

  • propracování a zpříjemnění vzhledu

  • přidání vyhledávání dle klíčových slov

  • přidání redakčního systému článků

  • nové rubriky např. legislativa, články, etc.

  • rozdělení firem dle podrobné nomenklatury

  • elektronický nákup reklamy na serveru již od 960Kč ročně za 1 banner

  • vylepšení anglické verze

  • a desítky drobných vylepšení zpříjemňující používání

Vylepšeními si server udržuje odstup od ostatních webů a určuje směr jakými se mohou dedikované servery ubírat.

SOUČASNOST

Za rok se z nového a neznámého serveru www.AdresářObaláře.cz stal nejnavštěvovanější a oblíbený server s obalářskou tématikou v ČR a SR. Server nyní propaguje cca. 900 výrobců, prodejců a subdodavatelů z průmyslu obalů a balicí techniky. Je důležité zmínit, že narozdíl od ostatních serverů BEZPLATNĚ v bezkonkurenčním rozsahu ! Samozřejmě je k dispozici klientům, kteří chtějí propagovat své služby nebo produkty, i účinný placený reklamní model.

BUDOUCNOST

Cílem serveru je stát se mezinárodním obalářským portálem mapujícím evropský sektor obalů a balicí techniky. Na tomto cíli se již téměř rok intenzivně pracuje. První veřejnou verzi serveru chystáme na podzim roku 2004. Členové i návštěvníci se mají na co těšit.

DÁREK OD SERVERU = BANNER ZDARMA NA 1 MĚSÍC

Všem členům systému jsme k 1. narozeninám AdresářObaláře.cz připravili dárek.  Zveřejnění banneru (obrázkový odkaz) po dobu 1 měsíce ZDARMA. Stačí zaslat banner (max. 234x125 pixelů) na adresu post@adresarobalare.cz a banner pak bude zveřejněn společně s telefonním číslem, odkazem na www a kontaktní osobou v 1 zvýrazněné pozici kategorie odpovídající Vašemu sortimentu. Stávajícím inzerentům bude banner zveřejněn na 3 měsíce zdarma. Pokud nemáte vlastní banner, rádi Vám jej vyrobíme dle zadání v cenách do 900Kč dle obtížnosti. Na detaily nabídky se informujte na tel. č. 603 23 99 53.

Doufám, že dárek potěšil členy serveru a že server bude i na dále s podporou našich prozíravých inzerentů prospívat Vám věrným návštěvníkům hledajícím informace o obalářském sektoru.

Děkuji za Vaši přízeň.

Ing. Kuda Pavel

Provozovatel AdresářObaláře.cz
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 23.04.2018 MAPA SERVERU