HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  Zbyněk Průša , jednatel ZLP s.r.o. - výroba obalů  
     
  Autor: Pavel Kuda  
  Datum: 20.1.2003  
     
     
 

AdresářObaláře.cz si klade za úkol přiblížit zákazníky k dodavatelům bez zkreslení k jakému dochází v komerčních médiích. Cílem seriálu rozhovorů, jehož součástí je i tento, je poskytnout bezplatný propagační prostor dynamickým firmám s vyvinutým vztahem k jejich stávajícím a potencionálním zákazníkům navštěvujícím server AdresářObaláře.cz V dnešním díle jsem se zeptal pana Zbyňka Průšy, jednatele firmy ZLP s.r.o. - výroba obalů.

 

 

 

Přibližte čtenářům serveru Adresář Obaláře .cz Vaši společnost.

 

Naše výrobna ?pytlíků? , jak jí rádi nazýváme, není z těch největších, za to však je spolehlivá s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.  Na pěti strojích zvládneme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Hlavním výrobním sortimentem jsou sáčky z polypropylenu a polyethylenu o různých sílách a rozměrech. Na sáčky můžeme tisknout recyklační znaky, navařit ramínka, upravit je pro balení na balících strojích, či opatřit je lepící páskou. Dále můžeme nabídnout až osmi barevný flexotisk. Naši spokojení zákazníci jsou  z řad textilních závodů, pekáren i velkoobchodů. Doplňkem naší produkce je i výroba pytlů na odpad. Balení výrobků do námi vyrobených sáčků je pro mnohé zákazníky vítanou pomocí.

 

Jak dlouho se již pohybujete v obalářské branži ?

Já sám obalářských obchod čtyři roky, výroba funguje tři roky. 

 

 

Jaký je Vᚠoborový cíl ?

Cílů má asi každý opravdu spoustu, ale kromě spokojených zákazníků je pro nás asi nejdůležitější zařídit si moderní výrobní prostory, a úspěšně dokončit přípravu na ISO.

 

 

Chystáte pro zákazníky nějaké novinky ?

Novinky jsme přichystali hned dvě: rozšíření výroby o již zmiňované pytle na odpad. Druhá novinka  zlepší a zrychlí způsob výroby ? nový počítačový administrativní systém s internetovým obchodem.

 

 

V čem vidíte úskalí a přínosy po vstupu do  EU v kontextu obalářského oboru ?

Vstup do EU přinese myslím pro všechny spoustu starostí a problémů, ale také výhod. Budeme se muset umět více ohánět a myslet ?globálně?, učit se novým věcem a zvyklostem.

Pro mnohé z nás by to nemuselo být příjemné a někteří z nás neobstojí vůbec. Konkrétně v naší branži si myslím, že to nebude jednoduché hlavně s konkurencí - a to s konkurencí z Polska  a Itálie. V celku si ale myslím, že bez EU se neobejdeme a protože bez ní by jsme zůstali odříznuti od světa a jedna ?železná opona? už stačila.

 

 

Jaký vliv budou mít nadnárodní koncerny na tuzemský trh ?

ČR je poměrně malá země a pro nadnárodní koncerny to jistě není nejdůležitější trh, ale jejich působení by mohlo mít dobrý vliv na profesionalitu a úroveň podnikání. Samozřejmě v některých odvětvích  i české podnikání oslabí, ale na druhou stranu ? takový je život.

 

 

Jak vnímáte postavení obalářských veletrhů v České a Slovenské Republice ?

Veletrhy hrály v počátku důležitou roly a to nejen z prestižních důvodů. Poměrně vysoké náklady, nedostatek času a  poměrně malá efektivnost však vedou k ochabnutí vlivu, a  prestiže všeobecně všech veletrhů. Veletrhy je sice dobré navštívit, ale už je diskutabilní zda je nutné se jich účastnit. Pro nás jsou zajímavé veletrhy SALIMA a EMBAX-PRINT.

 

 

Jaké uplatnění nachází internet a e-business ve Vaší firmě ?

Internet je pro nás velkou pomocí. Nejen pro vyhledávání nejrůznějších  informací a pro komunikaci, ale jak už jsem zmínil hlavně pro nᚠnový internetový obchod.

 

Jak jste spokojen se serverem www.adresarobalare.cz ?

Server obalář je podle mého mínění velice zdařilým obalářským servrem, a co je jistě příjemné, že  propagace zde není z těch nejdražších.

 

 

Děkuji za rozhovor a přeji Vám jménem serveru mnoho osobních i firemních úspěchů.
Za server Adresář Obaláře.cz se ptal Pavel Kuda.

 

 

Zbyněk Průša - minibiografie

 

Narozen: 23.7.1973
Rodinný stav: ženatý
Vzdělání: SŠ s maturitou
Zaměstnání: jednatel firmy ZLP s.r.o.
Záliby: rodina, sport, auta
E-mail: prusa@zlp.cz
WWW www.zlp.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 23.04.2018 MAPA SERVERU