HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  Balíme s.r.o. - Daniel Hofmann  
     
  Autor: Pavel Kuda  
  Datum: 10.2.2003  
     
     
 

AdresářObaláře.cz si klade za úkol přiblížit zákazníky k dodavatelům bez zkreslení k jakému dochází v komerčních médiích. Cílem seriálu rozhovorů, jehož součástí je i tento, je poskytnout bezplatný propagační prostor dynamickým firmám s vyvinutým vztahem k jejich stávajícím a potencionálním zákazníkům navštěvujícím server AdresářObaláře.cz


V dnešním díle jsme se ptali pana Daniela Hofmanna z firmy s velice příznačným názvem Balíme s.r.o. ( www.balime.cz )

 
Představte našim čtenářům krátce Vaši společnost a její aktivity ?

Naše společnost vznikla na základě zvýšené poptávky na trhu po balení zboží do teplem smrštitelné folie. Spolupracujeme s každou firmou která nás osloví a vždy se snažíme najít optimální řešení pro požadavek našich klientů. Balíme převážně drogistické zboží, ale také potraviny, cigarety, hračky a jiné a jiné. Další naší nedílnou aktivitou je specializace na kompletaci zboží, polepování a jiné ruční práce.


Jak dlouho se již pohybujete v obalářské branži ?

V branži se pohybujeme již pět let. Společnost Balíme s.r.o. je mladá, vznikla 28.02.2001 a tak se zdá, že se teprve rozhlížíme, ale není tomu tak. Jelikož jsem vlastník malé tiskárny, tak se nám dost často stalo, že jsme potřebovali to či ono zabalit do folie. První balící stroj koupila tiskárna a sloužil jen pro její potřeby a občasné zakázky. Až na konci roku 2000 jsme se rozhodli, že vytvoříme novou specializovanou společnost.Jaký je Vᚠoborový cíl ?

Našim cílem je především plnit požadavky klientů a to i takové, které se zdají být nereálné. Chceme se i nadále rozvíjet a umožnit tak našim stálým i nově příchozím zákazníkům co nejlepší servis a služby.Co považujete za nejvýznamnější novinku, kterou uvedla Vaše společnost na trh ?

Na to se velmi těžko odpovídá. Nemáme žádnou převratnou novinku a stroje které vlastníme také nejsou nijak ojedinělé a zvláštní a tak se dá říci, že vlastně nevybočujeme z řady.Odhalil byste již dnes pro čtenáře nějakou chystanou novinku ?

Je to podobné jako u předcházející otázky. Není nic co bych mohl odhalit.Zajímal by mě Vᚠnázor na úskalí a přínosy vstupu do EU v kontextu Vašeho oboru ?

Snad nejsem přehnaný optimista, když si myslím, že naše společnost, ale i jiné, vstupem do EU spíše získají. Naše práce je velmi kvalitní a přitom cenově dostupná.Jak vnímáte vliv nadnárodních koncernů na domácí trh ?

Vnímám je tak, že se s nimi snažíme spolupracovat. Ne vždy se to podaří a každý ví, že dostat se k takové společnosti je opravdu velmi pracné.Zhodnotil byste vývoj obalářských veletrhů v České a Slovenské republice za posledních 5 let ?

Nemohu hodnotit vývoj veletrhů za posledních 5 let, protože nechodím pravidelně a tudíž nemám přesný obrázek o případném pokroku, ale mám-li být upřímný, tak se mi zdá, že skutečně není ani na veletrzích k vidění žádná převratná technologie.Jakou úlohu hraje internet a e-business ve Vaší společnosti?

Obrovskou. Nedá se na to odpovědět jinak. Internet je opravdu pohonem naší reklamní strategie.

 

Jste spokojen(a) se serverem AdresářObaláře.cz a možnostmi propagace, které nabízí ?

Ano jsem.

 


Děkuji za rozhovor a přeji Vám jménem serveru mnoho osobních i firemních úspěchů.
Za server Adresář Obaláře.cz se ptal Pavel Kuda. 
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 23.04.2018 MAPA SERVERU