AdresárObaliara.skStroje a nástroje na výrobu obalových prostriedkov > Stroje na výrobu plastových a kombinovaných výrobkov
Adresár Obaliara
OBALIARSKÝ INFORMAČNÝ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODÁVATELIA Pridaj
 : PRODUKTY
 : DOPYTY Pridaj
 : PONUKY
 : PRACOVNÉ MIESTA
 : NOVINKY
 : PORADŇA
 : FÓRUM
 : O projekte
 : Napíšte nám
 : Inzercia
  PRIHLÁSENIE
  IČO  
  Heslo  
  SK CZ  
Zabudnuté heslo ?
 


 Zošívačky.sk

 Zošívačky a kartonážne
 spony. E-SHOP

 www.zosivacky.sk

 Josef Kihlberg
 Výrobca kartonážnych
 zošívaček.

 www.josef-kihlberg.sk

 MEZGER GmbH
 Německý špecialista
 na šitie kartónov.

 www.mezger.sk

 
Pridaj firmu do kategórie
 
 

Stroje na výrobu plastových a kombinovaných výrobkov

 
  O úroveň vyššie do Stroje a nástroje na výrobu obalových prostriedkov

 
 PODKATEGÓRIE
 
 • Zváracie stroje pre plastové fólie
 • Tvarovacie stroje
 • Vstrekovacie stroje
 • Vyfukovacie stroje
 • Vytlačovacie stroje - extrudéry
 • Stroje na výrobu plastových vrecúšok a vriec
 • Stroje na výrobu výstelkových materiálov
 • Natieracie stroje pre fólie
 • Sušičky surovín pre výrobu obalov
 • Zásobníky granulátu - sk
 • Stroje na výrobu zmrštiteľných etikiet


 •  DODÁVATELIA  

  Len české firmy - Len slovenské firmy - S adresami - S produktmi - S krátkymi názvami - S dlhými názvami
  YNNA spol. s r.o. Firma vznikla v roce 1993 a zabývá se dodávkou, montáží a servisem zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu a vakua.

  BOHEMIA GRAFIA PRAHA BOHEMIA-GRAFIA dováží do republiky tak, jako jiné firmy zaměřené na NÁKUP a PRODEJ použité technologie, takovéto stroje a linky pro začátečníky i pokročilé, již déle jak 17 let. V samém prvopočátku to byl především archový ofsetový tisk a další linky dle potřeby - později se k ofsetovým tiskovým strojům přidaly flexotiskové a hlubotiskové, dále stroje konečného zpracování a nakonec i kartonážní. Tím byl vlastně vytvořen základ dnešní dodavatelské palety společnosti BOHEMIA - GRAFIA.

  Ing. Petr Zahradník - KDZ KM Rodinná firma zabývající se modernizací řazaček materiálů, opravami a údržbou, přestavbami starých zařízení na zařízení odpovídající současným požadavkům a normám. Na námi dodaný stroj obdrží zákazník "Prohlášení o shodě"

  kArtpen s.r.o. Jsme firma zabývající se designem obalových materiálů, ať již dárkových, tak klasických přepravek, vlastníme grafické studio, vzorovací studio, zajišťujeme tisk. Malonákladové zakázky jsme schopni vyrobit bez použití raznic, vlastníme ploterovací zařízení 1300 x 1700mm. Vzorujeme a vyrábíme POS, PLV materiály, tiskové materiály atd.

  Ferma spol. s.r.o. Ferma spol.s.r.o.vyroba obalov z plastov vstrekovanim ,obaly na sperky ,odznaky,mince,drobne predmety,krabice na zakazku,obaly pre kozmetiku,Vyroba technickych vyliskov,vzhladovych vyliskov.Vysekavanie papiera,lepenky,molitanu, Kompletna vyroba nastennych hodin z plastov,dreva a ine. Lisovanie plastov na objednavku. Kompletaz polotovarov.

  ABALEX, s.r.o. Blistrové obaly, včetně kompletace, plastové misky, proložky.Balící a tvarovací stroje. Dopravníky, strojní a zámečnická výroba, výroba forem pro blistrové tvarovky.

  PAPTEC, spol. s r.o. Výroba a dodávky průmyslových nožů, čepelí, žiletek, výsekových protiplechů, řezacích a převíjecích strojů pro papír, lepenky, kartony, textilie a folie včetně jejich rekonstrukce, ostření nožů.

  Vöhringer engineering PET Vyfukovací stroje - nízkonákladové pro výrobu láhví a obalů do 2 či 10 litrů PET Can-Linie - výroba PET "plechovek", konzerv PET Plnící linky - sycené i nesycené nápoje PET Mobilní Truck - výroba PET obalů a stáčení pitné vody kdekoli na světě

   
  Profi Pack s.r.o.  __   
       
   
  Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002-2012 Používaním týchto stránok akceptujete podmienky  TU Aktualizácia: 19.01.2018 MAPA PORTÁLU