HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ Přidat
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : Napište nám
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČO  
  Heslo  
  CZ SK  
Nevíte heslo?
 


 Sešívačky.cz

 Sešívačky a kartonážní
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 Výrobce kartonážních
 sešívaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Německý specialista
 na šití kartonů.

 www.mezger.cz

 
  Edituj článek  
 
  LocknPop a Ergopack  
     
  Autor: Ing. Kuda Pavel  
  Datum: 6.3.2004  
     
     
 

V dnešním článku představujeme dva zajímavé produkty charakteristické nejen inovativním přístupem k dlouholetým zažitým postupům, ale rovněž vysokou užitnou hodnotou. Zajímavostí je rovněž, že oba produkty mají svůj speciální dedikovaný internetový server !

Lock n´Pop

Lock n´Pop je fixační vodouředitelné lepidlo, umožňující zajištění zboží na paletě bez použití folie, VP, atd. a to při nižších nákladech a bez porušení obalu zboží. Na obrázku je vidět jednoduchý systém aplikace na produkt před paletizací. LocknPop je vhodný pro kartony i pytle. Systém lze instalovat do linky, nebo může být v provedení pro ruční aplikaci.

Trysková aplikace hmoty

Zásobník na hmotu s čerpadlem

Lock n´Pop produkt je podrobně popsán pro všechny zájemce na www.locknpop.cz Na stránkách naleznete především rozsáhlý textový popis systému a obrázky aplikátorů.

 

ErgoPack

Ergopack je moderní systém ručního zavádění vázací pásky kolem paletizovaných produktů minimalizující námahu obsluhy. Každý kdo aspoň jednou páskoval paletu, určitě ocení systém, který obvádí vázací pásku kolem palety, aniž by se obsluha musela ohýbat a obcházet paletu. Nyní je takový systém dostupný i v Čechách a na Slovensku.

Ergopack je podrobně popsán na  www.ergopack.cz Na stránkách naleznete přehledný obrázkový popis funkce a především volně stažitelné videa a možnost zakoupit produkt v elektronickém obchodě.

 

 
  PŘIDÁNÍ KOMENTÁŘE
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku

   Zaškrtněte pro náhled nebo nechte prázdné po zveřejnění.
 
     
     
 
Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 Prohlížením obsahu akceptujete podmínky uvedené ZDE Aktualizace: 21.01.2018 MAPA SERVERU