HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ Přidat
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : Napište nám
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČO  
  Heslo  
  CZ SK  
Nevíte heslo?
 


 Sešívačky.cz

 Sešívačky a kartonážní
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 Výrobce kartonážních
 sešívaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Německý specialista
 na šití kartonů.

 www.mezger.cz

 
  Edituj článek  
 
  Vladimír Bauer - ve znamení čárového kódu  
     
  Autor: Kuda Pavel  
  Datum: 13.2.2004  
     
     
 

Představte našim čtenářům krátce Vaši společnost a její aktivity ?

Firma VVV System s.r.o. byla založena v polovině roku 1992 s cílem zavádět moderní technologie a identifikační systémy čárovým kódem. Firma VVV SYSTEM s.r.o. dodává na český trh a to jak koncovým uživatelům, tak i odborným firmám zavádějících vyšší IS jednotlivé komponenty ke čtení a tisku čárového kódu - jmenovitě snímače čárového kódu, tiskárny etiket, přenosné ruční terminály pro sběr dat včetně radiofrekvenčních s plnou SW podporou a dále sortiment spotřebního materiálu k tiskárnám, tj. barvící pásky a etikety v širokém výběru materiálů, barev a velikostí.

Po desetiletém působení na našem trhu se firma VVV System s.r.o. zařadila mezi přední české firmy ve své oblasti a to zejména svým přístupem k zákazníkům z hlediska plnění termínu a kvality dodávek a zajišťování záručních i pozáručních servisních podmínek. Mezi naše zákazníky patří významné průmyslové podniky, největší bankovní domy, instituce státní správy i mnoho významných firem působících v oblasti výpočetní techniky v České i Slovenské republice.

Jednou z ukázek moderního řešení v obalové technice je v zatím jedinečné aplikací v ČR - sledování kvality tisku čárového kódu na balících linkách v bývalém BASK a.s. Roudnice pomocí průmyslových snímačů Metrologic TECH 7.

 

Jak dlouho se již pohybujete v obalářské branži ?

Prakticky od roku 1994, kdy bylo v ČR v souvislosti s prudkou výstavbou velkých obchodních řetězců vynuceno značení veškerého zboží mezinárodním EAN kódem.

 

Jaký je Váš oborový cíl ?

Poskytovat výrobcům obalů a spotřebitelům i nadále perfektní služby v oblasti identifikace a zavádět nejmodernější trendy jako jsou například 3D kódy nebo technologii na principu RIFD, ke které máme již dnes technické prostředky.

 

Co považujete za nejvýznamnější novinku, kterou uvedla Vaše společnost na trh ?

Jednak tiskárnu cab A8, která umožňuje značení sběrných obalů, jako jsou paletové jednotky a radiofrekvenční systém PiccoLink, který zase umožněje sledování oběhu obalů, obecně zboží v reálném čase.

 

Odhalil byste již dnes pro čtenáře nějakou chystanou novinku ?

Naše firma chystá na letošní rok tiskárnu etiket cab A4, která tiskne při 300 dpi rychlostí 300 mm anebo může být osazena tiskovou hlavou o rozlišení 600 dpi.

 

Zajímal by mě Váš názor na úskalí a přínosy vstupu do EU v kontextu Vašeho oboru ?

Domnívám se, že pro naši firmu, jejíž filosofie je položena na přímém spojení s významným světovým výrobcem, bude znamenat vstup do EU jenom přínos. Zjednoduší se určitě celní formality a naše firma, která má sídlo v příhraničním městě bude moci snadněji nabízet své služby v sousedním Německu. Věřím, že zejména o SW sekci, ktetou má firma VVV SYSTEM s.r.o. na vysoké úrovni, bude zájem. Už jenom z hlediska cenové dostupnosti.

 

Jak vnímáte vliv nadnárodních koncernů na domácí trh ?

Jak jsem již uvedl výše, vstup nadnárodních obchodních společností na jedné straně donutil české výrobce ke značení zboží i k podstatně lepšímu a hezčímu designu obalů v čem je jistě klad na druhou stranu zase vytlačil z trhu menší výrobce i prodejce.

 

Zhodnotil byste vývoj obalářských veletrhů v České a Slovenské republice za posledních 5 let ?

Po počátečním boomu kdy se konal veletrh EMBAX PRINT každoročně (s velkým zájmem návštěvníků) a současně i s dalšímy menšími výstavami došlo zcela jistě k poklesu zájmu. Domnívám se, že na to reagovali i pořadatelé a že například dvouletý cyklus u EMBAXu přinese opět větší zájem a oživení.

 

Jakou úlohu hraje internet a e-business ve Vaší společnosti?

Samozřejmě, že dnes je bez těchto prostředku fungování firmy nemyslitelné.

 

Jste spokojen se serverem AdresářObaláře.cz a možnostmi propagace, které nabízí ?

Ano.

 

Děkuji za rozhovor a přeji Vám jménem serveru mnoho osobních úspěchů.

Za server Adresář Obaláře.cz se ptal Pavel Kuda.

Na dotazy odpovídal Vladimír Bauer.

 

Mini-biografie:

Jméno:      Vladimír Bauer
Narozen:     11.4.1948
Rodinný stav:    ženatý
Vzdělání:      střední odborné
Zaměstnání:      obchodní ředitel VVV SYSTEM s.r.o. 
Záliby:      sport, cestování
Email pro dotazy:      bauer@vvvsystem.cz    PŘIDÁNÍ KOMENTÁŘE
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku

   Zaškrtněte pro náhled nebo nechte prázdné po zveřejnění.
 
     
     
 
Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 Prohlížením obsahu akceptujete podmínky uvedené ZDE Aktualizace: 21.01.2018 MAPA SERVERU