HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ Přidat
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : Napište nám
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČO  
  Heslo  
  CZ SK  
Nevíte heslo?
 


 Sešívačky.cz

 Sešívačky a kartonážní
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 Výrobce kartonážních
 sešívaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Německý specialista
 na šití kartonů.

 www.mezger.cz

 
  Edituj článek  
 
  Océ Arizona T220 získává ocenění !  
     
  Autor: Trafina Petr  
  Datum: 27.11.2003  
     
     
 

DIMA PMA Digital Printer Shoot-Out Winner (2003)
Toto ocenění bylo uděleno za vítězství tvorby kreativních aplikací v kategorii tisku na rozličné materiály. Konkrétně byla na systém Océ Arizona T220 rozložena celá sada nábytkové stěny a v takto rozloženém stavu přímo potištěna. Následně byly tyto obrazové panely sestaveny jako hotová skříňová stěna. Pro tisk těchto rozkladů byl použit řídící a RIP software Onyx PosterShop? . Toto ocenění bylo také především výsledkem odezvy profesionálů, kteří především pozitivně ocenili kreativní způsob tvorby různorodých aplikací, které Océ Arizona T220 zvládá.
 

DIMA PMA Digital Printer Shoot-Out Winner, Innovative Digital Product (2003)
Vítězství v této kategorii je především výsledkem novinářů z různých grafických a fotografických magazínů a redakcí. Hodnotící skupina posuzuje a vyhledává během prvních dvou dnů veletrhu novou inovační technologii u prezentovaných produktů, která bude skutečným přínosem v digitálním grafickém tisku.
 

Produkt Océ Arizona T220 v potisku kartonáže a displays (PoP, PoS)
Poptávka po pestrobarevných lepenkových obalech a aplikacích ?display? jako jsou reklamní stojánky na zboží, postavy a PoS nebo PoP aplikace v letošním roce výrazně roste. Marketingové průzkumy jednoznačně ukazují fakt, že hapermarkety nesázejí jen na nízké ceny, ale lákají zákazníky především pěkným obalem. Proto se podíl obalů a displejů se čtyřbarevným až sedmibarevným tiskem výrazně zvyšuje. Pouze firmy vybavené potřebnou technologií budou mít šanci získat konkurenční výhodu v ostré soutěži. Pro výrobce to znamená také potiskovat a nabízet obaly, potištěné lepenky i displeje za přijatelné ceny.
 

Rozhodně se dá tato technologie i možnosti tohoto systému považovat v některých oborech za revoluční. Pokud charakterizujeme stručně technické parametry, jedná se o tzv. ?flatbed? tiskový systém používající k potisku materiálu celkem 24 tiskových hlav a tvrdý solventní inkoust. Unikátní je možnost potisku prakticky libovolného pevného nebo pružného, koutovaného nebo nekoutovaného materiálu a to do rozměru 157 x 305cm a tloušťky 51mm. Materiál je na tiskovém stole fixován vakuově a je tak zajištěna jeho přesná poloha. Díky velmi přesnému krokování to umožňuje jednak vícenásobný potisk, ale především potisk složitě vyřezávaných nebo již vyseknutých tvarů a navíc s možností oboustranného potisku. Špičková kvalita barevného podání a široký gamut je dán exkluzivní technologií ColorBlendTM (Super-CMYK) použitím šesti barev. K základnímu CMYK jsou pro polotónové přechody přidány ještě Light Cyan a Light Magenta. Rychlost tisku je 16.7 m2/ za hodinu v kvalitě čtyř-průchodového módu.

Více informací o produktu na www.oce.cz nebo e-mailu dgs.info@oce.cz
  PŘIDÁNÍ KOMENTÁŘE
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku

   Zaškrtněte pro náhled nebo nechte prázdné po zveřejnění.
 
     
     
 
Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 Prohlížením obsahu akceptujete podmínky uvedené ZDE Aktualizace: 21.01.2018 MAPA SERVERU