HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ Přidat
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : Napište nám
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČO  
  Heslo  
  CZ SK  
Nevíte heslo?
 


 Sešívačky.cz

 Sešívačky a kartonážní
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 Výrobce kartonážních
 sešívaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Německý specialista
 na šití kartonů.

 www.mezger.cz

 
  Edituj článek  
 
  Dárek k 1. narozeninám serveru  
     
  Autor: Ing. Kuda Pavel  
  Datum: 6.10.2003  
     
     
 

 

Dne 1.9.2003 uplynulo přesně 365 dní od oficiálního spuštění serveru. Server nyní dosahuje stále větší návštěvnosti dle statistik www.TopList.cz . Podobné návštěvnosti se snaží některé servery dosáhnout i několik let. Co předcházelo úspěchu serveru ?

HISTORIE

Přestože 1 rok se nedá považovat za historii, pokrok serveru byl větší než je obvyklé. V době spuštění 1.9.2002 bylo k dispozici zájemcům o obaly balicí techniku pouze několik seznamů obalářů s různou informační hodnotou a samozřejmě firemní propagační weby. Do tohoto obalářského internetového temna vstoupil AdresářObaláře.cz s nejrozsáhlejší oborovou databází a základním portfoliem služeb. Následovala řada vylepšení mezi které patří zejména:

  • propracování a zpříjemnění vzhledu

  • přidání vyhledávání dle klíčových slov

  • přidání redakčního systému článků

  • nové rubriky např. legislativa, články, etc.

  • rozdělení firem dle podrobné nomenklatury

  • elektronický nákup reklamy na serveru již od 960Kč ročně za 1 banner

  • vylepšení anglické verze

  • a desítky drobných vylepšení zpříjemňující používání

Vylepšeními si server udržuje odstup od ostatních webů a určuje směr jakými se mohou dedikované servery ubírat.

SOUČASNOST

Za rok se z nového a neznámého serveru www.AdresářObaláře.cz stal nejnavštěvovanější a oblíbený server s obalářskou tématikou v ČR a SR. Server nyní propaguje cca. 900 výrobců, prodejců a subdodavatelů z průmyslu obalů a balicí techniky. Je důležité zmínit, že narozdíl od ostatních serverů BEZPLATNĚ v bezkonkurenčním rozsahu ! Samozřejmě je k dispozici klientům, kteří chtějí propagovat své služby nebo produkty, i účinný placený reklamní model.

BUDOUCNOST

Cílem serveru je stát se mezinárodním obalářským portálem mapujícím evropský sektor obalů a balicí techniky. Na tomto cíli se již téměř rok intenzivně pracuje. První veřejnou verzi serveru chystáme na podzim roku 2004. Členové i návštěvníci se mají na co těšit.

DÁREK OD SERVERU = BANNER ZDARMA NA 1 MĚSÍC

Všem členům systému jsme k 1. narozeninám AdresářObaláře.cz připravili dárek.  Zveřejnění banneru (obrázkový odkaz) po dobu 1 měsíce ZDARMA. Stačí zaslat banner (max. 234x125 pixelů) na adresu post@adresarobalare.cz a banner pak bude zveřejněn společně s telefonním číslem, odkazem na www a kontaktní osobou v 1 zvýrazněné pozici kategorie odpovídající Vašemu sortimentu. Stávajícím inzerentům bude banner zveřejněn na 3 měsíce zdarma. Pokud nemáte vlastní banner, rádi Vám jej vyrobíme dle zadání v cenách do 900Kč dle obtížnosti. Na detaily nabídky se informujte na tel. č. 603 23 99 53.

Doufám, že dárek potěšil členy serveru a že server bude i na dále s podporou našich prozíravých inzerentů prospívat Vám věrným návštěvníkům hledajícím informace o obalářském sektoru.

Děkuji za Vaši přízeň.

Ing. Kuda Pavel

Provozovatel AdresářObaláře.cz
  PŘIDÁNÍ KOMENTÁŘE
Vaše jméno Povinné Text Povinné
Kontaktní email Povinné
Titulek příspěvku

   Zaškrtněte pro náhled nebo nechte prázdné po zveřejnění.
 
     
     
 
Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 Prohlížením obsahu akceptujete podmínky uvedené ZDE Aktualizace: 21.01.2018 MAPA SERVERU